UČLANI SE U DINAMO!

 

Što mi treba? Dobra volja, odluka da postanem član velike plave obitelji, žželja za družženjem i putovanjem, 60 kn (40 kn za maloljetne i starije od 60 godina). Što dobivam? Člansku iskaznicu, rođendansku čestitku, prigodni poklon, popust na godišnju ulaznicu i Dinamove suvenire, priliku za družženjem i još puno toga. Članarina za Udrugu iznosi 40 kn. Članarina je za one koji žžele pomoći radu Udruge, dok je za žžene i djecu besplatna.

Članstvo u klubu prvi je korak kojim pokazujete da volite Dinamo, a učlanjenjem u najtrofejniji hrvatski nogometni klub postali ste vrijedan dio modre obitelji. Neki će trenutci biti lijepi i ispunjeni srećom, neki tugom i suzama, no kako god bilo učlanite se u Dinamo jer Dinamo smo mi. 

Učlaniti se možžete kod povjerenika Damira Najmenika - email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

Č L A N O V I   U   2 0 1 9.  G O D I N I

1. Danko Horvatin - Orahovica

2. Alen Unferderber - Orahovica

3. Ivica Kiris - Orahovica

4. Zoran Mihalek - Orahovica

5. Martin Ružić - Dolci

6. Mladen Mataija - Zdenci

7. Ivica Unferderber - Orahovica

8. Zlatko Paraga - Orahovica

9. Zorislav Milković - Orahovica

10. Ivan Knapić - Duga Međa

11. Marko Udovčić - Stara Jošava

12. Dijana Kaltenbacher - Orahovica

13. Fabijan Kaltenbacher - Orahovica

14. Robert Kovačević - Orahovica

15. Ivan Šunjić - Višnjevac

16. Zlatko Sabljak - Orahovica

17. Branko Begović - Mali Rastovac

18. Katarina Pernar - Orahovica

19. Tomislav Pernar - Orahovica

20. Zoran Paraga - Orahovica

21. Miro Baltić - Orahovica

22. Anastazija Baltić - Orahovica *

23. Marija Baltić - Orahovica *

24. Damir Najmenik - Orahovica

25. Martin Najmenik - Orahovica *

26. Mario Kršćanski - Orahovica

27. Toma Hećimović - Zagreb *

28. Marko Hećimović - Zagreb *

29. Ivan Šimić - Orahovica

30. Saša Kalem - Nova Jošava

31. Slavko Bošnjak - Orahovica

32. Domagoj Jurlina - Orahovica

33. Slavko Hećimović - Orahovica

34. Berislav Milković - Orahovica

35. Lukas Pernar - Zagreb *

36. Filip Mataija - Zdenci

37. Vladimir Pleša - Orahovica

38. Magdalena Nikšić - Orahovica

39. Aleksandar Jesenšek - Melbourne

40. Jakov Bernat - Pribiševci *

41. Nikola Bernat - Pribiševci

42. Dragan Pavoković - Crnac

43. Mateja Findrik - Dolci

44. Jurica Jurišić - Čačinci

45. Nenad Bračun - Slatina

46. Snježana Konopek - Orahovica

47. Dora Konopek - Orahovica

48. Mario Karafa - Slatina

49. Ivan Prša - Nova Jošava

50. Niko Poklepović - Virovitica *

51. Zvonimir Čerepinko - Feričanci

52. Ana Čerepinko - Feričanci *

53. Ivan Cigler - Orahovica

54. Ivan Jurišić - Čačinci

55. Ela Felendeš - Zdenci *

56. Mijo Abičić - Orahovica

57. Krunoslav Drozd - Orahovica

58. Patrik Rister - Orahovica *

59. Helena Paulić - Zdenci *

60. Ivana Nemet - Orahovica

61. Yaser Yahya - Orahovica

62. Eddy Yahya - Orahovica *

63. Lorena Fajza Yahya - Orahovica *

64. Vlado Grgić - Orahovica

65. Stipe Leheci - Orahovica

66. Ivan Bošnjak - Orahovica

67. Fabijan Bošnjak - Orahovica *

68. Dalibor Fofonjka - Orahovica

69. Saša Grgurić - Orahovica

70. Ivan Grgurić - Orahovica *

71. Damir Kelava - Orahovica

72. Milan Cigler - Orahovica

73. Mario Muha - Dolci

74. Vladislav Kelava - Čačinci

75. Dražen Kaltenbacher - Orahovica

76. Domagoj Kaltenbacher - Orahovica

77. Petra Šalek - Dolci

78. Marijan Šalek - Dolci *

79. Matko Šalek - Dolci *

80. Filip Šalek - Dolci *

81. Darko Čiš - Zdenci

82. Pio Čiš - Zdenci

83. Antonio Čiš - Zdenci

84. Petar Čiš - Zdenci *

85. Šimun Čiš - Zdenci *

86. Franjo Rister - Zdenci

87. Matej Rister - Zdenci *

88. Petar Budimir - Dolci

89. Zoran Šafer - Orahovica

90. Mario Szebenji - Orahovica

91. Ivan Pavelić - Orahovica

92. Nevenka Knežević - Orahovica

93. Boško Aničić - Osijek

94. Ivan Aničić - Osijek

95. Lovro Aničić - Osijek *

96. Rok Aničić - Osijek *

97. Petar Aničić - Osijek *

98. Miroslav Tot - Orahovica

99. Valentina Šalković - Orahovica

100. Ana Vukelić - Orahovica

101. Filip Kon - Našice *

102. David Kalem - Nova Jošava *

103. Toni Kelava - Zagreb

104. Ivan Baltić - Dolci *

105. Mario Čačinović - Nova Jošava

106. Markus Čižmar - Pitomača *

107. Erika Čižmar - Pitomača

108. Danko Rendulić - Orahovica

109. Kristijan Prišć - Orahovica *

110. Slobodan Panić - Orahovica

111. Goran Panić - Orahovica

112. Alen Kadežabek - Slatina

113. Ante Rakoš - Slatina *

114. Dražen Matota - Miljevci

115. Đuro Halavuk - Nova Bukovica

116. Davor Majačić - Slatina

117. Ena Majačić - Slatina *

118. Petar Čes - Zdenci *

119. Teo Pranjić - Milanovac *

120. Davor Jeger - Orahovica

121. Filip Kos - Orahovica *

122. Tomislav Petrušić - Orahovica

123. Antonio Gubeljak - Dolci *

124. Slavko Smiljan - Veliki Rastovac

125. Željko Pospihalj - New York

126. Steven Bainton - Zagreb

127. Andrija Nekić - Orahovica

128. Boris Broš - Orahovica

129. Milan Špoljarić - Böblingen

130. Manuela Špoljarić - Böblingen *

131. Daniel Špoljarić - Böblingen *

132. Dragan Kraljik - Mikleuš

133. Toni Seidl - Koška

134. Miroslav Tot - Orahovica

135. Ana-Marija Petin - Orahovica

136. David Kordoš - Dolci *

137. Dejan Mataz - Essen

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* maloljetni članovi