osi naslovUtakmica 26. kola Prve HNL između Dinama i Osijeka na Maksimiru, gdje smo i mi imali svoje predstavnike, potvrdila je epitet derbija. Odigran u visokom tempu, s pregršt prilika, začinjen preokretom, derbi nam je donio tri nova važna boda u utrci za naslovom prvaka. U proljetnih šest dvoboja imamo šest pobjeda uz maksimalnih 18 bodova. Prvijenac u plavom dresu postigao je Marko Lešković i to baš u pravom trenutku.

Stvarno bi bila sportska nepravda da ovu utakmicu nismo dobili. Samo smo u prvom poluvremenu imali 11 kornera i 15 udaraca na gol. Od toga čak 8 u okvir gola, a gosti su iz jednog udarca vodili 1:0. Trener Ivajlo Petev u zadnjih je 20-ak minuta bacio sve karte u napad, što mu se na kraju isplatilo. Bila je to potpuno zaslužena pobjeda, doduše teško izborena, ali zato još slađa. A sad Rijeka!