akcija rucice benficaAko se sjećate prije dvije godine Eddy je bio prvi član naše udruge koji je izašao na teren s igračima prije utakmice Dinamo-Skenderbeu, a u četvrtak će Ena Majačić, kći našeg člana Davora Majačića, izaći u povijesnoj utakmici na teren držeći igrače za ruke. Prošli sam ju tjedan prijavio za akciju pod nazivom "ručice" i Ena je odmah upala. Nadamo se da će nam utakmica između Dinama i Benfice ostati u lijepom sjećanju, a sigurni smo da ju Ena nikada neće zaboraviti.

Djeca obavezno moraju doći u tenisicama sat i pol prije početka utakmice kod spomenika Bad Blue Boysa kod zapadne tribine, gdje će ih treneri pokupiti i odvesti u svlačionicu. I ostali članovi naše udruge mogu prijaviti svoje dijete ili unučad za neke buduće akcije, ako su do 130 cm visine.

Sretno, Ena!

rucice najava benfica